sobota, 09 leden 2021 09:54

František Kinský a Matyáš Novák v dalších online projektech z Nového zámku

Autor:

První díl nové série komponovaných pořadů, které připravují František Kinský s klavíristou Matyášem Novákem, ponese název Leden v Novém zámku a bude k zhlédnutí online v sobotu 30. ledna ve 14 hodin. Další premiérové díly pořadů budou k dispozici jednou za měsíc, a to každou poslední neděli v daném měsíci vždy ve 14 hodin. Hudební setkání budou uveřejněna pokaždé na Facebooku agentury KINSKÝ Art Media, Nového zámku a Facebooku a YouTube kanálu Matyáše Nováka.

 

401

 

Majitel Nového zámku uvádí, že projekt bude pokračovat jednou měsíčně, a to až do té doby, než bude možné kulturní a společenské akce v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí opět pořádat naživo. „Diváci, kteří v prosinci pořady sledovali, již vědí, že každý z dílů je zcela jiný a že je v pořadu čeká vždy nějaké překvapení,“ dodává Kinský. Autorka pořadu Jana Dioszegi uvádí, že v každém díle budou připomenuty významné svátky, výročí, zvyky či pranostiky. „Posluchači se rovněž mohou těšit na geniálního klavíristu Matyáše Nováka, který nejen zahraje, ale také okomentuje hudební složku každého dílu,“ uzavírá.

 

406

 

„Díky komponovanému pořadu z Nového zámku, zůstávám i v této složité době v kontaktu se svými posluchači. A za to jsem moc rád,“ svěřuje se Matyáš Novák.

O adventních pořadech z Nového zámku jsme psali zde.

 

Foto: Fb Nový Zámek, Fb M. Nováka

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.