pondělí, 24 září 2018 12:40

VtipPlus 24. 9. 2018

Autorka:

opera

KlasikaPlus.cz vznikla na četné podněty 24.6.2018 a provoz zahájila po ujištění Víta Dvořáka, majitele původní Opery +, že O+ definitivně končí. Též nic nenamítal proti "Plus" v našem názvu, které používáme v jiném kontextu a jinak graficky. Až dosud. Jak jinak tedy reagovat na nové počiny nové O+, např. JokePlus, než v naší původní rubrice VtipPlus  :-)

Petra Kvasničková

Malířka a autorka šperků.

V roce 1986 se narodila učitelům Haně a Petrovi Stančíkovým. Umění ji obklopovalo od malička v nejrůznějších podobách. Ať už otcova láska k vyřezávání a malování nebo matčina vášeň pro hudbu a literaturu. Život v rodině učitelů a umělců ji poznamenal natolik, že začala se svojí vlastní tvorbou. Její projekt "Obrazně řečeno" je svět vlastní tvůrčí fantazie, kde neplatí žádná pravidla a kde meze v žádném případě neklade. Malování je pro ni relaxem, potěšením a způsobem, jak někomu udělat radost a dodat mu pocit výjimečnosti.

Výstavy -  Červenec 2017  Chillis Café v Pardubicích, Květen 2018 zámek Kvasiny, Červenec 2018 Robinson Café Pardubice, Září 2018 Kavárna Nota Pardubice

facebook.com/petrakvasnickovaobraznereceno

facebook.com/petrakvasnickovareknitosperkem

Nejnovější od Petra Kvasničková