úterý, 04 prosinec 2018 07:45

SOUTĚŽ O VSTUPENKY
Mimořádný koncert ČNSO Jazz on Screen

Autor:

21. prosince se vrátí koncert, který se na festivalu Prague Proms setkal s velkým ohlasem, tentokrát ve velkém, symfonickém obsazení.

Formace skvělých jazzmanů, Vít Pospíšil, Lukáš Chejn, Tomáš Uhlík Ondřej Pomajsl si společně s Janem Hasenöhrlem před rokem zahrála a natočila hudbu z filmu Výtah na popraviště a Mo' s Better Blues. Tento moment, společně s koncertem Vladimira Cosmy byl impulsem pro vytvoření samostatného projektu s názvem Jazz on Screen. Koná se v Obecním domě. Český národní symfonický orchestr povede Carl Davis

Tři dvojice vstupenek mohou být vaše, stačí správně odpovědět na otázku:
Kolikáté narozeniny letos slaví Český národní symfonický orchestr?

Odpovědi posílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jako předmět zprávy uveďte: ČNSO 21.12. a nezapomeňte napsat i váš telefon a adresu.
Výherce vylosujeme v úterý 18. prosince 2018.

 

FO0B3129

 

Zazní hudba z filmů Čínská čtvrť, Rocky, Buď zdráv umělče, Policajt nebo rošťák, Tři dny Kondora, Poslední tango v Paříži, V žáru noci, Treme, a další.

V Americe narozený skladatel a drigent Carl Davis se od 60. let usadil ve Velké Británii. Složil hudbu pro více jak 100 televizních programů, známý je však nejvíce pro hudbu k němým filmům. Spolupracoval také s Paulem McCartneym na vytvoření Liverpool Oratorio (live album P. McCartneyho ve spolupráci s Carlem Davisem a Royal Liverpool Philharmonic Orchestra).

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.