neděle, 02 duben 2023 12:45

Quasi Trio s koncerty po Čechách. V Praze vystoupí třikrát

Autor:

Quasi Trio, které reprezentují klarinetista David Šimeček, violoncellistka Judita Škodová a klavíristka Kateřina Ochmanová, vystoupí do konce června na celkem sedmi místech v Čechách. Hlavnímu městu nabídne koncerty tři. V právě rozjíždějící se sezóně chystá soubor také výlety do Rakouska a Itálie, kde se bude opět vzdělávat a zdokonalovat pod vedením mezinárodně uznávaných umělců a lektorů komorní hry v rámci European Chamber Music Academy.

 

2023-04-02-Quasi-trio-01

 

Už v úterý 4. a ve středu 5. dubna Quasi Trio zahraje ve Vrchlického divadle v Lounech a v rámci řady Kruhu přátel hudby Plzeň, také v místním Domu hudby. S hostem, klarinetistou Jiřím Javůrkem, soubor vystoupí v dalším z komorních koncertů PKF - Prague Philharmonia, a to v pondělí 17. dubna v Profesním domě MMF UK v Praze. O týden později naplní hudba v podání Quasi Tria kapli sv. Máří Magdaleny v Jindřichově Hradci

Sbor českých bratří v Mladé Boleslavi přivítá soubor ve čtvrtek 11. května, pražské žižkovské Atrium pak v sobotu 13. května. O týden později vystoupí Quasi Trio v Ondřejovském mlýně a za další týden, tedy 27. května v Manětíně. Třetí pražský koncert souboru se bude konat v pondělí 26. června a den na to zahraje v Sušici. Více zde.

 

Foto: Zdeňka Povolen

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.