sobota, 30 leden 2021 08:56

Premiéra pořadu Leden v Novém zámku zítra online

Autor:

Zítra, v neděli 31. ledna, uvedou majitel Nového zámku František Kinský a klavírista Matyáš Novák premiéru prvního dílu nové série komponovaného online pořadu s názvem Leden v Novém zámku. Sledovat jej můžete na Facebooku a nově také na YouTube kanálu agentury KINSKÝ Art Media, na Facebooku Matyáše Nováka a Nového zámku. S průvodcem pořadu Františkem Kinským si diváci připomenou uplynulý měsíc leden a jeho významné dny a svátky. Matyáš Novák zahraje skladby se zimní tematikou, avšak první díl završí provedením Vltavy ze Smetanova cyklu symfonických básní Má vlast ve svém vlastním aranžmá. Tím připomene Den obnovy samostatného českého státu 1. ledna. Pořadatelé nabízejí vyšší obrazovou kvalitu ve 4K. Premiérové díly komponovaného pořadu jsou naplánovány na každou poslední neděli v měsíci, vždy ve 14 hodin.

 

2

 

„Nové díly komponovaného pořadu natáčíme na čtyři kamery. Na rozdíl od předchozí (adventní) série divákům tentokrát nabídneme výrazně vyšší obrazovou kvalitu. Pokud diváci mají dostatečné rozlišení svého monitoru nebo televizoru ve svých domovech, doporučujeme zapnout rozlišení 4K. V nádherném prostřední Nového zámku vysoké rozlišení opravdu skvěle vynikne,“ vysvětluje Jan Dušek za výrobce streamu.

František Kinský doplňuje: „Věřím, že se nám podaří udržet sledovanost a zájem i v případě nových dílů, že jimi opět pošleme lidem radost a přispějeme k hezké atmosféře nedělního odpoledne v jejich domovech.“

 

1

 

Foto: Fb Nový Zámek

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.