úterý, 19 červenec 2022 11:05

Jihočeský komorní festival s dalšími koncerty

Autor:

Pořadatelé Jihočeského komorního festivalu informují o dalších koncertech. Významné životní jubileum houslisty Václava Hudečka bude tématem v sobotu 23. července v 18 v kostele svatého Bartoloměje v Kunžaku. Za doprovodu Atlantis Collegia pod vedením Vítězslava Podrazila tam zaznějí díla Vivaldiho, Bacha a Bendy.

 

05

 

V pátek 29. července v 19 hodin se v kostele svaté Máří Magdaleny v Jindřichově Hradci představí dechový Kalabis Quintet. Na koncertě s podtitulem „Pocta Zuzaně Růžičkové a Viktoru Kalabisovi“ zaznějí skladby Johanna Christiana Bacha, Wolfganga Amadea Mozarta a Viktora Kalabise.

 

01

 

Taneční inspirace – to je název koncertu s díly Bartóka, Kovácse, Piazzolly, Hermosy a Galliana, který v sobotu 6. srpna v 19 hodin zahrají v Obrazárně Špejchar klarinetistka Anna Paulová a akordeonista Jiří Lukeš. O týden později rozezní kostel svatých Petra a Pavla v Hosíně sólové Suity pro violoncello Johanna Sebastiana Bacha v podání Petra Nouzovského.

Program s názvem Dialog violoncella a kytary, který představí opět violoncellista Petr Nouzovský a kytarista Lukáš Sommer, se bude konat opět v sobotu – 20. srpna v kostele svatého Jana Křtitele v Jindřichově Hradci.

 

02

 

Foto: Facebook- PHJ,  Alexandra Hrašková, Anna Hladká

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.